Silbernagel Apartment

Kontakt ja asukoht

 

Kontakt

Saada meile teade ning me võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.

SILBERNAGEL APARTMENT
Raekoja 2a-5, Kuressaare

+ 372 513 8767

info@silbernagel.ee

 

Asukoht ja mida head on lähedal

Kuna asume Kuressare südalinnas, siis on meie lähedal palju toredaid kohti, kuhu minna niisama uudistama või elamusi saama.

Vaatamisväärsused

Kuressare Raekoda ja vanalinn on kindlasti kohad, kus ringi vaadata. Piiskopilinnus ja lossipark on jalutuskäigu kaugusel. Kindlasti tasub sisse astuda ka Kuressare Veskisse, mis asub otse meie naabruses. Suvel on avatud Kuursaal, kus pakutakse heal tasemel sööki-jooki ninng meelelahutust.

Ostukohad

Saaremaa kaubamaja on kohe meie tänaval. Kindlasti kiika ka Saarema “EHTNE” märgikandjate esinduspoodi Auriga keskuses ning astu läbi Saarte Sahvrist, mis on raekoja platsi juures.

Meelelahutus

Kuressaares ontore  jalutada ja rattaga sõita. Meie linn on muutunud kauniks. Väga ilus on rannapromenaad -see sobibhästi romantilisteks jalutuskäikudeks. Suvel on meil  peaaegu iga päev vabaõhuüritusi, samuti etendusi Kuressaare Linnateatris ja kontserte kohalikus kultuurikeskuses.

Kuhu minna lastega

Lastega on mõnus lustida meie keskväljakul ning astu kindlasti läbi ka WOW Pop-Up keskusest, kus lastel on tore mängida. See asub peatänava ääres.

Söögikohad

Kuressaares on palju huvitavaid söögikohti – ka kõige nõudlikum grumaan leiab siit endale meelepärast. Enamus söögikohti paikneb peatänava – Tallinna maantee – ääres. Hakka aga otsast minema lossi poole ja küll sa leiad endale põneva söögikoha.

Sündmused

Meil siin Saaremaal toimub kogu aeg midagi – olgu need kuulsad Ooperipäevad või sügisene ralli. Ürituste kalendri leiad siit – Saaremaa sündmused.

Meie majake on väga mõnus ja mugav peatuskoht. Siin puhkad hästi. Olen vajadusel sulle abiks, et sinu puhkus oleks veelgi parem.

Helista mulle + 372 513 8767

Terje
Perenaine

2492756 greenkeylogo20121

Silbernagel Apartment omab rahvusvahelist turismiettevõtte ökomärgist Green Key.

LOE LISAKS 

Sinu peatuspaik Kuressaares

silbernagel apartment majutus kuressaares IMG 0246v
Hind alates

€120

Kõik õigused kaitstud
www.silbernagel.ee